Przedszkole w Józefowie – wszystko co najlepsze dla maluchów!

Przedszkole w Józefowie – wszystko co najlepsze dla maluchów!

W każdym dziecku tkwi olbrzymi potencjał. Jeśli pozwolimy mu rozwijać się w wybranym kierunku, jego pomysły mogą zaskakiwać nas każdego dnia. Aby pobudzić kreatywność maluchów, należy jednak zadbać o wiele czynników, począwszy od ułożenia ich planu dnia i żywienia, po naukę z wykorzystaniem ich ulubionych zabaw.

Kreatywne przedszkole

Wszystkie elementy, o których wspomnieliśmy, oferuje twojemu dziecku przedszkole w Józefowie. Jego założyciele zadbali o to, by każdy maluch mógł czuć się w nim swobodnie, bezpiecznie oraz aby uczęszczał do placówki z radością.

Mały Świat w Józefowie zadba o każdą z potrzeb twojego dziecka

Rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest wybór przedszkola, do którego będą uczęszczały ich pociechy. Warto zwrócić uwagę zarówno na opinie o poszczególnych placówkach, jak i na ich ofertę. Dzieci spędzają w nich bowiem po kilka godzin każdego dnia – miejsce wpływa zatem na ich rozwój, doświadczenia i światopogląd.

Mały Świat to przedszkole w Józefowie, które zagwarantuje maluchom coś więcej niż opiekę podczas nieobecności rodziców. Kadra placówki zadba o kreatywne zabawy, pobyt na świeżym powietrzu i naukę w sposób dostosowany do wieku dziecka.

Sprawdź ofertę przedszkola w Józefowie

Korzystając ze strony internetowej przedszkola w Józefowie, z łatwością sprawdzisz jego harmonogram pracy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że plan dnia twojego dziecka zostanie poprowadzony w odpowiedni sposób. Nauka przeplata się tam z zabawami integracyjnymi i zbilansowanymi posiłkami.

Warto wspomnieć, że przedszkole w Józefowie dysponuje własną kuchnią, której pracownicy dbają o jakość produktów i smak potraw, który zachęci nawet największych niejadków. Zbilansowane posiłki stanowią dla dziecka dodatkową lekcję dbania o własne zdrowie.

Kolejnym atutem placówki jest podział na grupy starszych i młodszych dzieci. Dzięki temu opiekunowie z łatwością dostosowują wszystkie punkty harmonogramu do indywidualnych potrzeb maluchów.

Oprócz stałej oferty, przedszkole w Józefowie proponuje także swoim podopiecznym liczne zajęcia dodatkowe. Dzięki temu dziecko może spróbować wielu różnych dziedzin i sportów, a tym samym przekonać się, w czym czuje się najlepiej. Placówka organizuje:

  • grę w szachy,
  • zajęcia taneczne i gimnastyczne,
  • plastykę, rytmikę i origami.

Ponadto wśród zatrudnionych w przedszkolu specjalistów znajduje się logopeda, który chętnie podejmie współpracę z twoim dzieckiem i zniweluje wszelkie dysfunkcje jego aparatu mowy.

Przekonaj się, że wybór przedszkola w Józefowie to strzał w dziesiątkę!

Kiedy dziecko zaczyna samodzielnie trzymać główkę?
Kiedy dziecko zaczyna raczkować?
Dowiedz się, kiedy dziecko zaczyna mówić!

Dodaj komentarz