Sposób na udane podróże z dziećmi

Sposób na udane podróże z dziećmi

Wyjazd jako rodzina nigdy nie jest łatwym wyczynem – w rzeczywistości niewiele rzeczy powoduje więcej niepokoju u rodziców niż pomysł podróżowania z dziećmi, niezależnie od tego, czy pakujesz się do samochodu, czy bierzesz samolot. Ale kiedy wiesz, jak podróżować z dziećmi, wszystkie te obawy wychodzą przez okno i możesz być pewien, że twoje rodzinne wakacje będą ucieczką do (dobrych) książek pamięci.

Rezerwuj z dużym, dużym wyprzedzeniem.

Im wcześniej zarezerwujesz swoją podróż, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz mógł skorzystać z oszczędności w okresie wczesnego ptaka i większej liczby opcji dostępności, zwłaszcza w szczytowym okresie podróży. Oprócz lepszych cen, wczesne ptaki są bardziej prawdopodobne, aby uzyskać miejsca razem w samolotach lub pociągach, lepsze opcje wynajmu samochodu i preferowane pokoje w hotelach.

Zapisz się na specjalne oferty

Popularne doświadczenia rodzinne, takie jak Universal Orlando, Walt Disney World i Disneyland Resorts, lub The Rockettes w Radio City Music Hall w Nowym Jorku mają różne promocje w ciągu roku, o których dowiesz się pierwszy, jeśli zapiszesz się na ich promocyjne e-maile i biuletyny. To może obejmować zniżki na bilety, bezpłatne aktualizacje pokoju hotelowego, a nawet bezpłatną dodatkową noc (często poniedziałek)

Zapisz wszystkich do programów nagród dla podróżnych

Dorośli w Twojej rodzinie są prawdopodobnie zarejestrowani do punktów lotniczych, ale mogłeś zapomnieć zrobić to samo dla dzieci. Upewnij się, że zapisałeś je przed podróżą, aby uzyskać punkty za podróż na ich konta. Wiele punktów lotniczych, takich jak te uzyskane w ramach programu United Mileage Plus, nie traci ważności, więc im wcześniej dziecko zacznie zbierać punkty, tym szybciej będzie mogło skorzystać z takich korzyści, jak bezpłatne podwyższenie klasy podróży i preferowany wybór miejsca.

Daj sobie dużo dodatkowego czasu

Z dziećmi wszystko trwa dłużej, więc jeśli jest to Twoja pierwsza podróż jako rodzina (lub nawet 50.), nigdy nie jest złym pomysłem podwojenie lub nawet potrojenie szacunków, jak długo wszystko potrwa.

Pozostań zrelaksowany, bez względu na to, co zostanie rzucone na ciebie.

Nieprzewidziana zła pogoda się zdarza, podobnie jak opóźnienia lotów – i nie można nic zrobić z żadnym z nich. Wściekanie się lub tracenie zimnej krwi w rozmowie z agentem nie pomoże. W rzeczywistości, każda frustracja, którą pokażesz, zepsuje Twój dzień i potencjalnie przeniesie się na Twoje dzieci. Lepiej jest objąć nieoczekiwane. Spróbuj, jak możesz, nie możesz zaplanować wszystkiego z wyprzedzeniem”, mówi. “Po prostu zrelaksuj się, baw się w trasie i bądź gotowy na wszystko. To może zamienić się w doświadczenie raz w życiu.

Celuj w podróż późnym rankiem lub wczesnym popołudniem

Jeśli masz elastyczność w swoim harmonogramie, unikaj wybierania wczesnych porannych lub późnych nocnych godzin odlotu lotów, pociągów lub autobusów. Zamiast tego staraj się podróżować między godziną 11 a 16 czasu lokalnego. W ten sposób nie będziesz zmuszony do przemieszczania się w godzinach szczytu lub budzenia dzieci bardzo wcześnie rano (taktyka, która nieuchronnie prowadzi do roztopów). To okno czasowe jest zwykle najmniej zajęte na większości lotnisk i często oferuje najtańsze ceny biletów, zbyt, więc oszczędzasz swój rozsądek i gotówkę.

Sprawdź, gdzie na Mazury z dzieckiem warto pojechać!
Sprawdź, gdzie warto pojechać z dzieckiem w niedzielę!
Sprawdź, gdzie warto pojechać nad jezioro z dzieckiem!

Dodaj komentarz