Kim jestem?

zakładki

Z wyboru – żona i pełnoetatowa mama. Z zawodu – projektantka grafiki i ilustratorka.

Przez 28 lat dorastania nie zdążyłam zatracić w sobie dziecka. To dlatego codzienność sprawia mi tyle frajdy, a rzeczy błahe wprawiają w zachwyt. Mimo, że przez większość czasu bujam w obłokach, to do spraw przyziemnych podchodzę z dystansem godnym rasowego pragmatyka. Tylko dzięki temu godzę macierzyństwo i pracę zawodową w domu.

Odkąd zostałam mamą pomysłami miotam jak z moździerza i żeby choć część z nich wcielić w życie, nie rozstaję się ze swoim szkicownikiem. Zresztą podobnie jak i z dzieckiem. Z tą różnicą, że to ono piastuje funkcję Pierwszego Towarzysza. Syn niespełna dwa lata temu zawładnął moją codzienną egzystencją, stając się równocześnie motorem mojej osobistej rewolucji.

On jest dla mnie inspiracją. Ja jego życiowym przewodnikiem. Ta kreatywna symbioza musiała zaowocować czymś większym. Tak właśnie narodził się pomysł na blog mamarak. Przestrzeń, w której mogłabym kolekcjonować nasze małe artystyczne projekty, czesać myśli nieuczesane oraz zachęcić innych do kreatywnych eksperymentów (nie tylko z dzieckiem).

Podoba Ci się na moim blogu? Masz jakieś uwagi, sugestie, listy pochwalne lub zwyczajnie chcesz pogadać? Napisz do mnie: owszystkim@mamarak.pl

O niczym też możesz ;)

martyna